Untitled Document
  HOŞ GELDİNİZ
    Merhaba,

    Merhaba diyerek satırlara başlamak, sözcüklerin en güzeli, en doğrusu.

    Yaklaşık 33 seneye uzanan bir öykü. Kibrit çöpleriyle düşlediğimiz ve daha sonra kartondan evlere yolculuk, bu işi yapabilirliğimizi gösteren beyinsel fonksiyonlar ve tabii de kendinden ortaya çıkan sonuç.

       DURAK MOBİLYA DEKORASYON...

       40 M2 ile başlanan ve yaklaşık 400 M2 ile gelişen makine parkurumuzla ileri teknolojiye kendimizi angaje ettik. Bu güne bakarsak, bazı meslektaşlarımız dükkanlarını kapadı veya müesseseler el değişti. Bu meslekte kimi meslektaşlarımız hep şikayetçi olup yerlerinde sayarlarken, kimi meslektaşlarımız ise bu işe kendini kaptırdı ve değişime ayak uydurarak, hızla büyüdü. 

       Bizim Dünyamızda bunlar olurken, gerçek Dünya'da da  bir şeyler oldu, Dünya küçüldü...

       Teknoloji sınır tanımaz değişimine devam etti. Çağımızın teknolojik ve bilimsel gelişmeleri ile mesleğimizin eğitim kapsamına alınması, sermaye israfı yani açıp kapatan esnaflarımızın uğradığı zararlar, bu mesleğin çok kolay olmadığı gerçeği ile herkesin de yapmasının mümkün olmadığı kabul edildi.

       Günümüzde uygulanan modern mimari tasarımları güncel olarak takip etmenin yanı sıra, acaba biz bu tasarımlara ne katabiliriz düşüncesiyle her sabah çalışanlarımızla yeni bir güne merhaba dedik.

       Ve şimdi biz bu büyük değişim ile birlikte sizler için yeni keşiflere yelken açtık. DURAK MOBİLYA TASARIM firması olarak amacımız, müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibimizle, sizlere ürün ve hizmette en yüksek kaliteyi sunabilmektir. Mutlu kalın.

       Saygılarımla...                                                      

 
                                                                                                                                Necmi DURAK
                                                                                                                                 Genel Müdür


Untitled Document

COPYRIGHT 2001 POWERED BY KLAVUZWEB